60. Pannonhalma (II. Teljesítménytúra)

Fertőszéplak - Fertőd - Fertőszentmiklós - Csapod - Szilsárkány - Bodonhely - Koroncó - Nyúl - Pannonhalma és vissza.


Megtett táv: 214 Km

Eddig megtett összes táv: 3274 km

Túrát teljesítők száma: 8 Fő

2017. május 20.

Kerékpáros klubunk megtartotta idei teljesítmény túráját.
Cél a Pannonhalmi Bencés Apátság volt, amit sikeresen el is értünk, és kis pihenő után indultunk haza.
Összesen 214 km tettünk meg kerékpáron, érintve nagyon sok Rábaközi települést. Csatlakozott a csapathoz nagycenki, agyagosi és nyárligeti bicós is és amire ők hazaértek 230 -240 km -t mutatott a napi kilóméter számlálójuk.
Ez a (minimum) 214 km az orkán erejű szélben nem kis kihívást jelentett 8 fős csapatunknak. A kerékpáron 9 órát töltöttünk, ami közel 25km/h átlagsebességet jelentett.
Nagyon köszönöm a kisérő autó személyzetének, Szabinak és Pistinek a navigálást és a sok segítséget! Gratulálok mindenkinek, és ígérem, ha az egészségem engedi jövőre sem lesz kisebb élményben részünk a teljesítmény túránkon, mert a tervem, hogy Pozsonyban a Duna parton megiszunk egy kólát!
Hogy milyen szuper klubunk van, azt pedig bizonyítja, hogy a kisbéri kerékpáros barátaink Orbán Imre és felesége balatoni kirándulásuk keretében miattunk érintették Pannonhalmát és egy jót beszélgettünk velük!
Még egyszer gratulálok mindenkinek és köszönöm a támogatást és a barátságot!

Bene Gábor